Доступність посилання

ТОП новини

У Партії регіонів з’явилася група Тігіпка, яка готова йти проти Януковича − депутат


У фракції Партії регіонів сформувалася група з щонайменше 30 депутатів, яка «готова діяти врозріз із генеральною лінією Януковича-Медведчука». Про це у своєму блозі на сайті видання «Українська правда» пише депутат від партії «Батьківщина» Андрій Шевченко.

За його словами, лідером цієї групи називають Сергія Тігіпка.

«Судячи з моєї інформації, у фракції Партії регіонів сформувалася група, яка готова діяти врозріз із генеральною лінією Януковича-Медведчука. Йдеться про щонайменше 30 депутатів, які готові голосувати «інакше» – по совісті і по здоровому глузду», − написав Шевченко.

Також депутат заявив, що за його інформацією, «Демократичну платформу» у Партії регіонів готові підтримати кілька губернаторів і кілька голів обласних організацій Партії регіонів.

«Бунту цієї команди слід очікувати найближчого тижня», − додав депутат.

Раніше в опозиції заявили, що Віктор Янукович готує Андрія Клюєва на пост прем’єра і поїхав до Сочі погоджувати його кандидатуру з президентом Росії Володимиром Путіним, а партія намагається «продавити» кандидатуру Клюєва як прем’єра і реалізувати силовий сценарій в Україні.

Кандидатуру Андрія Клюєва на посаду прем’єра, разом із Сергієм Арбузовим та Арсенієм Яценюком, називали як одну із основних перед початком пленарної роботи Верховної Ради минулого тижня.
XS
SM
MD
LG