Доступність посилання

16 Грудень 2017, Київ 23:42

Томенко про кандидатів на премʼєра: Клюєв – це «посадити», Арбузов – «купити»


Народний депутат від «Батьківщини» Микола Томенко вважає неприйнятними у нинішніх умовах варіанти призначення на посаду премʼєр-міністра Андрія Клєва, Сергія Арбузова чи Анатолія Кінаха. Про це він сказав в ефірі Радіо Свобода.

«Я чую, як одні кажуть, що треба Клюєва (на посаду премʼєра – ред.), але для мене сьогодні він асоціюється з силовим варіантом розвитку подій. У мене зі словом «посадити» відразу асоціація», – зазначив Томенко.

«Хтось каже, мовляв, давайте Арбузова, він розуміється. Арбузов більше асоціюється з «сімʼєю», яка так багато бюджетних грошей абсорбувала, що у мене він асоціюється зі словом «купити»», – додав політик.

«Назвали нове прізвище – Анатолія Кінаха. Я вважаю, що воно теж на сьогодні не підходить: може, його використали, а може, він сам дав себе використати, але реально уряд ухвалив рішення про відмову від підготовки остаточного тексту і підписання угоди про асоціацію з ЄС на вимогу Української спілки промисловців і підприємців, яку очолює Анатолій Кінах», – зазначив Микола Томенко.

За його словами, кандидат на посаду премʼєр-міністра має асоціюватися з європейським вектором розвитку України. «Виходить так: ми нібито кажемо, що завдання уряду – повернення до європейського вектору, а людина буде очолювати, яка проти цього», – вважає опозиціонер.

Прізвища Клюєва, Арбузова й Кінаха як кандидатів на посаду премʼєра донині звучали неофіційно.

Раніше сьогодні народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов зазначив, що члени партії готові підтримати кандидатуру на посаду премʼєра лише з лав Партії регіонів.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG