Доступність посилання

27 Травень 2017, Київ 22:54
Новини | Політика

Канада оголошує нові санкції проти «режиму Януковича»


Уряд Канади, обурений новим насильством в Україні, запровадив сьогодні нові санкції проти чільних представників влади України та інших осіб, відповідальних за це насильство, заявив прем’єр-міністр країни Стівен Гарпер.

За його словами, йдеться про розширення переліку осіб, в’їзд яким до Канади заборонений.

Канада також запровадить і економічні санкції проти «режиму» президента Віктора Януковича і тих, хто його підтримує, мовиться в заяві прем’єра.

«Обурливе насильство, свідком якого став світ, мусить припинитися, і ми вважаємо режим відповідальним за ці дії проти своїх громадян», – наголосив він.

«Сподіваємося, що ці серйозні кроки переконають владу України шукати мирного виходу з кризи. Ми далі стежитимемо за подіями в Україні і разом із нашими міжнародними партнерами розглядатимемо й інші засоби впливу», – заявив Гарпер.

Канадський прем’єр нагадав, що наприкінці минулого місяця його країна вже обмежила в’їзд низці чільних урядовців із України через їхню причетність до «жорстокого придушення законних протестів і залякування опозиційних голосів».

«Наш уряд, разом із українсько-канадською громадою і членами парламенту, буде й далі підтримувати український народ у його боротьбі за вільну і демократичну Україну», – мовиться в заяві прем’єр-міністра Канади Стівена Гарпера.

Сьогодні зранку в Києві поновилося насильство, працівники силових структур почали широко застосовувати проти демонстрантів бойову вогнепальну зброю, що призвело до десятків жертв, у першу чергу серед учасників протестів.

Сьогодні ж у Брюсселі міністри закордонних справ країн ЄС на надзвичайній зустрічі, присвяченій становищу в Україні, одноголосно схвалили цілеспрямовані санкції, зокрема, замороження активів і заборону на візи, стосовно відповідальних за порушення прав людини, насильство і застосування надмірної сили, а США повідомили, що розглядають можливість запровадити нові санкції після подій цього дня.

Учора США вже запровадили санкції проти причетних до насильства в Україні, що сталося попередніми днями. Там ішлося про скасування чи заборону видачі віз приблизно 20 українським посадовцям. Вашингтон тоді попередив, що може розширити свої санкції.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG