Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 13:46
Новини | Політика

Турчинов: головні завдання – продовження євроінтеграції, поновлення співпраці з МВФ


Олександр Турчинов і Катрін Аштон під час зустрічі в Києві, 24 лютого 2014 року
Голова Верховної Ради Олександр Турчинов провів сьогодні низку зустрічей із представниками міжнародної спільноти, в перебігу яких заявляв, що головними завданнями нової влади буде продовження курсу України на європейську інтеграцію і на поновлення переговорів із Міжнародним валютним фондом.

Зокрема, в перебігу зустрічі з верховним представником ЄС із закордонних справ Катрін Аштон він говорив про те, що «продовження Україною курсу на європейську інтеграцію є важливим фактором забезпечення стабільного, демократичного розвитку України».

Аштон, як наводить її слова прес-служба Верховної Ради, у відповідь заявила, що Європейський союз готовий «підтримати Україну і подати іншим країнам сигнал, що ваша країна не лише вирішує проблеми минулого, а й дивиться вперед».

Турчинов також зустрічався з послами країн-членів Ради безпеки ООН, яким сказав, що після відновлення виконавчої влади і в центрі, і на місцях можна буде «почати відновлення економічних процесів, які відбуваються в Україні». «Одним із основних завдань нового уряду буде відновлення співпраці з МВФ», – наголосив він.

«Незважаючи на всі проблеми, Україна буде рухатись у напрямку побудови демократичної, сильної та європейської країни», – заявив Турчинов.

У свою чергу, присутні на зустрічі дипломати висловили свою підтримку новій владі в Україні, мовиться в повідомленні.

Олександр Турчинов, обраний новим головою Верховної Ради, за відсутності обраного президента виконує й обов’язки голови держави. Крім того, він також наразі координує діяльність Кабінету міністрів на час до створення нового коаліційного уряду.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG