Доступність посилання

ТОП новини

Обама має сказати Росії про ціну агресії; діяти негайно – Маккейн


Cенатор-республіканець Джон Маккейн
Cенатор-республіканець Джон Маккейн
Президент США Барак Обама має озвучити, яку ціну заплатить Росія за військову інтервенцію до України та вдатись до відповідних заходів без затримки. Таку позицію щойно озвучив на своєму сайті сенатор-республіканець Джон Маккейн.

«Я глибоко занепокоєний тим, що поточна військова інтервенція Росії у Криму може скоро поширитисть на Східну Україну. Вчора президент Обама заявив, що Росія «заплатить», якщо піде на військове втручання в Україні. Тепер важливо щоб президент конкретно озвучив, якою буде ця ціна та вдався до кроків, щоб накласти її на Росію», – йдеться у заяві сенатора.

«Використання сили з боку Росії в Україні відбувається всупереч власним зобов’язанням Росії поважати територіальну цілісність України, включно із Будапештським меморандумом 1994 року. Жоден з нас не повинен мати ілюзій щодо того, на що здатен Путін в Україні, особливо тепер коли він звернувся до Думи і отримав згоду на використання армії, не лише у Криму, а взагалі в Україні», – вважає Маккейн.

«Кожна мить без відповіді з боку США та наших союзників дає сигнал президенту Путіну, що він може бути ще більш амбітним та агресивним у військовому вторгненні в Україну. Ми маємо набір серйозних можливостей і без використання військової сили. Я закликаю президента Обаму зібрати наших союзників у Європі та НАТО, щоб дати зрозуміти, яку ціну заплатить Росія за свою агресію та вдатись до відповідних заходів без затримки», – йдеться у оприлюдненій сенатором-республіканцем заяві.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG