Доступність посилання

ТОП новини

Голова МЗС Франції: без деескалації санкції ЄС проти Росії будуть уже в четвер


Лоран Фаб’юс
Лоран Фаб’юс
Якщо Росія не здійснить деескалації напруженості, створеної її вторгненням до України, «санкції будуть завтра», нагадав сьогодні міністр закордонних справ Франції Лоран Фаб’юс.

Як сказав він в інтерв’ю одному з французьких телеканалів, ці санкції Євросоюзу стосуватимуться візових справ, поточних переговорів на економічні теми, а також активів певних російських олігархів.

Фаб’юс закликав стати на шлях діалогу, але нагадав, що завтра відбудеться позачерговий саміт Європейського союзу, який проголосує за ці санкції, якщо з боку Росії не буде деескалації.

«Ми очікуємо і сподіваємося, що Росія таки скаже нам сьогодні, що перспектива діалогу є, і саме це пропонуємо ми з Німеччиною: контактна група у складі кількох країн», – сказав міністр закордонних справ Франції.

Тим часом у Криму російські війська, які вторглися туди попередніми днями, і місцеві проросійські активісти продовжували сьогодні нарощувати напруженість навколо заблокованих ними частин українських військових та інших силових структур.
XS
SM
MD
LG