Доступність посилання

ТОП новини

Крим був, є і буде невід’ємною частиною України – Яценюк


Арсеній Яценюк
Арсеній Яценюк
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що Крим був, є і буде невід’ємною частиною України, а так званий референдум не має жодних законних підстав. Так Яценюк сьогодні в Брюсселі прокоментував рішення Верховної Ради Криму про приєднання до Росії і призначення з цього приводу референдуму на 16 березня.

«Це – незаконне рішення, а так званий референдум не має жодних законних підстав. Я закликав російський уряд не підтримувати тих, хто закликає до сепаратизму. Крим був, є і буде невід’ємною частиною України», – заявив Яценюк у Брюсселі на прес-конференції після участі в саміті ЄС, присвяченому Україні.

Верховна Рада Криму на сьогоднішній закритій позачерговій сесії ухвалила рішення про приєднання до Росії. Також депутати проголосували за призначення референдуму про статус півострова на 16 березня. На референдум виносяться два альтернативі питання: «Ви за возз’єднання Криму з Росією на правах суб’єкта Російської Федерації?» або «Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?».
XS
SM
MD
LG