Доступність посилання

ТОП новини
19 листопада 2019, Київ 22:35

У США закликають політично ізолювати Росію


Ед Ройс, архівне фото
Голова комітету із закордонних справ Палати представників Конгресу США закликає адміністрацію президента Барака Обами посилити зусилля з метою ізолювати Росію дипломатично через її вторгнення до України.

Як заявив конгресмен-республіканець Ед Ройс, це можна зробити багатьма способами.

Один із них – подати в Раду безпеки ООН проект резолюції про засудження агресії Росії. «Уся міжнародна спільнота підтримає таку резолюцію. Москва накладе на неї вето. І це тільки збільшить тиск на неї», – наголосив голова комітету.

Крім того, вважає він, Міністерство фінансів США має дати знати, що простежить за діями російських банків, які займаються незаконною діяльністю, як-то переміщенням викрадених із України коштів, – особливо тих банків, які належать переважно урядові Росії чи олігархам.

«Не маємо забувати, що мета нашого тиску на Росію – не просто покарати агресію і тим більше не збільшити конфронтацію, а змусити (президента Росії Володимира) Путіна до такого вирішення кризи, яке захистить територіальну цілісність України. Це наша мета», – наголосив чільний конгресмен.

Комітет із закордонних справ Палати представників Конгресу США проводить сьогодні великі слухання на тему кризи, яку створила Росія в Україні.

Дивитись коментарі (46)

XS
SM
MD
LG