Доступність посилання

ТОП новини

Викрадених журналістів везуть до Севастополя – Євромайдан SOS


Трьох журналістів, яких затримали сьогодні під час переходу в Армянську, зараз везуть до СБУ Севастополя. Про це йдеться у повідомленні Євромайдану SOS у Facebook.

«Їх затримав Севастопольський «Беркут» в Армянську, потім були викликані співробітники СБУ із Севастополя, яким і передали журналістів», – інформує Євромайдан SOS.

За їхньою інформацією, затриманих було троє – Олена Максименко, журналістка «Українського тижня», Катерина Бутко, прес-секретар Автомайдану та Шура Рязанцева з Ялти. Телефони дівчат не відпововідають, повідомляє Євромайдан SOS.

Офіційної інформації щодо викрадення наразі немає.

Сьогодні на залізничному вокзалі Сімферополя невстановлені особи викрали лідера Всекримської української ради Андрія Щекуна та голову Піклувальної ради Української школи-гімназії Сімферополя Анатолія Ковальського. Раніше керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук повідомив, що на залізничному вокзалі Сімферополя представники так званої «самооборони Криму» незаконно обшукують усіх людей, які поїздами прибувають на півострів. За його словами, поїзди зустрічають кількадесят осіб із пов’язками з написом «Дружинник АР Крым», які проводять огляд речей пасажирів.

XS
SM
MD
LG