Доступність посилання

ТОП новини
22 січня 2021, Київ 11:37

Автомайдан вирушив містами Східної України і Криму: за мир і проти сепаратизму


Сьогодні з Дніпропетровська стартував дводенний всеукраїнський автопробіг містами сходу України і Криму на знак миру і неподільності держави. Автопробіг, ініційований дніпропетровським Автомайданом та організацією воїнів-афганців «Ніхто, крім нас», спрямований також на підтримку українських вояків.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, до близько двох десятків автомобілів дніпропетровських активістів приєднались також машини з Києва і міст Західної України.

За даними організаторів, упродовж двох днів вони хочуть об’їхати Запоріжжя, Херсон, Маріуполь, Донецьк, Луганськ, Харків, де відбудуться імпровізовані віча на підтримку територіальної цілісності України і проти сепаратизму, а також побувати у військових частинах, розташованих в Криму. Для українських солдатів учасники акції зібрали теплі речі та харчі, вони також повезуть малюнки й листи зі словами підтримки від дніпропетровських дівчат і дітей.

«Був кинутий заклик Автомайданом Дніпропетровська, воїнами-афганцями організувати такий автопробіг. В інших містах, куди ми поїдемо, люди будуть приєднуватись до нашого автопробігу. Ми вже знаємо, що в Запоріжжі нам готуються передати гуманітарну допомогу для військових Збройних сил України», – сказав Радіо Свобода член організації афганців «Ніхто, крім нас» Анатолій Пилипенко

Машини учасників автопробігу прикрашені державними прапорами, а також плакатами з написами «Ми неподільні», «Афганці проти війни» тощо.

Перед виїздом учасники акції пройшли інструктаж. Рухатись вони будуть колоною, тримати зв'язок між собою – за допомогою рацій.

Дивитись коментарі (36)

Recommended

XS
SM
MD
LG