Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 04:18

Новий керівник прикарпатської міліції не зустрівся з громадськістю


В Івано-Франківську активісти блокують управління МВС, протестуючи проти нового керівника
Новопризначений начальник управління МВС в Івано-Франківській області Володимир Сміх не прийшов, як планувалося, на засідання люстраційної комісії для зустрічі з громадськістю.

Як повідомили в управлінні, його терміново викликали до Києва, у Міністерство внутрішніх справ.

Між тим, представники Народної самооборони і «Правого сектора» сьогодні блокують приміщення управління МВС, не погоджуючись з таким призначенням.

За словами керівника «Правого сектора» Василя Абраміва, така акція «є меседжем для Києва: громада може самоорганізуватися, відстоювати свою позицію – і договорняки у Києві не пройдуть».

Керівник Народної самооборони Тарас Бородач каже, що навіть люстрація не змінила б позицію активістів і вони не припинили б блокування приміщення. «Перше, я не бачу сенсу в тій люстраційній раді, не бачу положення про люстрацію, принципів, як вони люструють. Якщо вони скажуть «за», то покажуть своє лице, на якій вони стороні, якщо скажуть «проти» – значить, вони з громадою», – сказав Тарас Бородач.

Представники Народної самооборони і «Правого сектора» зазначили, що готові проводити й інші акції протесту, доки не знімуть новопризначеного керівника УМВС, кандидатуру якого не було погоджено з громадою.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG