Доступність посилання

ТОП новини

Політичну частину угоди про асоціацію Україна – ЄС буде укладено 21 березня − Яценюк


(shutterstock.com)
(shutterstock.com)
Політичну частину угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом буде укладено 21 березня 2014 року, заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Щойно у мене була розмова з президентом Європейської ради паном Ван Ромпеєм. Він повідомив про те, що країни-члени Європейського союзу готові до проведення 21 березня саміту щодо підписання політичної частини угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом», − сказав Яценюк у відеозаяві, розміщеній на його сторінці у Facebook.

Він додав, що економічну частину угоди буде також укладено, але пізніше, і для цього буде проведено додаткові консультації.

Прем’єр нагадав, що ЄС заявив про готовність розглядати ухвалення одностороннього рішення про допуск на свій ринок українських товарів від українських товаровиробників, а це додаткових 400 мільйонів доларів для української економіки і українського бізнесу.«Були побоювання, що підписання економічної частини угоди може мати негативні наслідки для того бізнесу, який розташований на сході, і для тих підприємців, які мають тісні стосунки з Росією. Саме тому ми ухвалили зважене рішення про проведення додаткових консультацій для подальшого укладення економічної частини угоди», − додав він.

Яценюк висловив сподівання, що Росія виконуватиме свої двосторонні зобов’язання і не закриватиме український експорт.
XS
SM
MD
LG