Доступність посилання

ТОП новини

ОБСЄ починає в Україні проект національного діалогу


Організація з безпеки і співпраці в Європі почала сьогодні здійснювати в Україні проект національного діалогу зі з’ясування того, як вона може краще допомогти в підтримці налагодженню довіри між частинами українського суспільства.

Як повідомили в ОБСЄ, для цього організація направляє до України групу з 15 міжнародних експертів, які протягом чотирьох тижнів за погодженням із владою України збиратимуть інформацію про питання, що викликають занепокоєння, в першу чергу політичні, гуманітарні й ті, що стосуються меншин.

Проект має стати внеском у мирний і витривалий вихід країни з кризи і негайно давати відповідь на проблемні питання шляхом підтримки загальнонаціонального, всеохопного й неупередженого діалогу по всій Україні, мовиться в повідомленні.

Групу експертів очолює представник Хорватії Хидаєт Бищевич. У звіті за підсумками роботи група подасть конкретні рекомендації про те, яким чином ОБСЄ може підтримати діалог і відновити довіру в Україні на місцевому, регіональному й загальнонаціональному рівні, повідомили в ОБСЄ.
XS
SM
MD
LG