Доступність посилання

ТОП новини

Українські військові в Криму мають накази захищати свої кораблі і частини – Турчинов


Міністерство оборони і Генштаб поставили чіткі завдання перед українськими військовими у Криму – захищати свої кораблі та військові частини від нападників, заявив спікер парламенту, в. о. глави держави Олександр Турчинов.

Як повідомляє пресс-служба Верховної Ради, Турчинов, закликав військових, дослокованих у Криму, «вистояти, зберегти координацію військових підрозділів і за жодних умов не допустити вторгнення російських військ углиб України».

«Там, де наші військові діють рішуче, відповідно до Конституції та військових статутів, всі провокації провалюються», – заявив він.

«Щодо українських військових у Криму – ми знаємо, наскільки важка і небезпечна їх служба. Ситуація ускладнюється постійним психологічним тиском, залякуванням і дезінформуванням з боку російських військових», – сказав Турчинов, додавши, що дуже високий відсоток серед військових – контрактники, які мешкають на території Криму разом із сім’ями.

Голова Верховної Ради також заявив, що влада робить усе для матеріально-технічного забезпечення військових частин.

«Ми розуміємо небезпеку для родин військовослужбовців. Україна готова приймати їх, і для цього за нашим наказом готуються санаторії, пансіонати, будинки відпочинку. Незважаючи на скрутну економічну ситуацію, ми все зробимо для забезпечення військовослужбовців та їхніх родин, у тому числі, і шляхом надання їм статусу учасників бойових дій та інших соціальних пільг і привілеїв», – заявив спікер.

«Ми розуміємо, наскільки важко військовим. Але ми повинні вистояти і перемогти», – сказав він.

Раніше у п’ятницю моряки тральщика «Черкаси», який перебуває на окупованій території в озері Донузлав, закликали керівництво України ухвалити конкретне рішення щодо подальших дій військових у Криму.
XS
SM
MD
LG