Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 18:03

Кримчани, які змушені залишити півострів, можуть відновити паспорт у будь-якому відділенні – ДМС


Кримчани, які змушені були залишити півострів, можуть вклеїти фото або відновити втрачений паспорт у будь-якому відділенні Державної міграційної служби України, повідомили у прес-службі ДМС України.

Зокрема, як ідеться в повідомленні, голова Державної міграційної служби України Сергій Радутний підписав роз’яснення територіальним органам ДМС стосовно можливості обслуговування з паспортних питань громадян, які зареєстровані в Криму і Севастополі, за місцем звернення на всій території України. Мова йде про відновлення втраченого паспорта громадянина України, вклеювання до нього фотографій по досягненню 25-ти та 45-річного віку, заміну паспорта у зв’язку зі зміною прізвища та з інших причин.

Таким чином, зазначені категорії осіб можуть отримати паспортні послуги у найближчому підрозділі ДМС України за місцем прибуття, йдеться в повідомленні.

При цьому в прес-службі звернули увагу на те, що спрощення стосується лише громадян, зареєстрованих на Кримському півострові. Громадяни інших регіонів України можуть отримати зазначені послуги виключно за місцем проживання.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG