Доступність посилання

ТОП новини

Кримчани, які змушені залишити півострів, можуть відновити паспорт у будь-якому відділенні – ДМС


Кримчани, які змушені були залишити півострів, можуть вклеїти фото або відновити втрачений паспорт у будь-якому відділенні Державної міграційної служби України, повідомили у прес-службі ДМС України.

Зокрема, як ідеться в повідомленні, голова Державної міграційної служби України Сергій Радутний підписав роз’яснення територіальним органам ДМС стосовно можливості обслуговування з паспортних питань громадян, які зареєстровані в Криму і Севастополі, за місцем звернення на всій території України. Мова йде про відновлення втраченого паспорта громадянина України, вклеювання до нього фотографій по досягненню 25-ти та 45-річного віку, заміну паспорта у зв’язку зі зміною прізвища та з інших причин.

Таким чином, зазначені категорії осіб можуть отримати паспортні послуги у найближчому підрозділі ДМС України за місцем прибуття, йдеться в повідомленні.

При цьому в прес-службі звернули увагу на те, що спрощення стосується лише громадян, зареєстрованих на Кримському півострові. Громадяни інших регіонів України можуть отримати зазначені послуги виключно за місцем проживання.
XS
SM
MD
LG