Доступність посилання

ТОП новини

УДАР та партія Порошенка «Солідарність» ідуть спільно на вибори до Київради – Розенко


Віталій Кличко (ліворуч) і Петро Порошенко на з’їзді партії УДАР 29 березня 2014 року
Віталій Кличко (ліворуч) і Петро Порошенко на з’їзді партії УДАР 29 березня 2014 року
Партія УДАР, очолювана Віталієм Кличком, та партія «Солідарність», очолювана Петром Порошенком, ітимуть спільно на вибори до Київської міської ради, що відбудуться 25 травня. Технологія спільного списку ще обговорюватиметься, але швидше за все це буде список УДАРу. Про це заявив народний депутат фракції УДАР Павло Розенко в ефірі «5 каналу», як ідеться в повідомленні на сайті партії.

«Сьогодні перевага Віталія Кличка очевидна, але наша основна мета – зафіксувати вже в першому турі досить впевнену й переконливу перемогу Кличка, рівень довіри до якого має подолати позначку 50 %», – сказав народний депутат.

За його словами, особливістю цих виборів є те, що конкурентами є нещодавні соратники та партнери.

«Як президентські, так і місцеві вибори проходять в непростий для України час. Є питання зовнішніх загроз і чинників, частина території України є окупованою сусідньою країною. Тому нашими внутрішніми політичними подіями, передвиборчою риторикою кампанії має стати об'єднання країни. Принцип об’єднання політиків, який започаткували Петро Порошенко і Віталій Кличко, є прекрасним прикладом ведення нинішньої кампанії», – зазначив Розенко.
XS
SM
MD
LG