Доступність посилання

ТОП новини

Булатов пішов з Автомайдану


Дмитро Булатов
Дмитро Булатов
Один із лідерів Автомайдану, а нині міністр молоді і спорту Дмитро Булатов заявив, що залишає громадський рух, і відзвітував про кошти, зібрані на потреби Автомайдану. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«За час, який я збирав гроші, було: 820 тисяч 603 гривні – зібрано, 607 тисяч 870 гривень – витрачено на потреби Автомайдану, 212 тисяч 733 гривні – залишок, переданий до штабу, 172 тисячі 547 гривень – зібрано і витрачено на потреби Автомайдану (карта Приват). Звіту довго не було, оскільки арешт з рахунків був знятий лише нещодавно. Також у мене складний і щільний графік роботи. Непросто знайти час», – написав Булатов.

Він також подякував кожному, хто «в той складний період допомагав Автомайдану грошима». «Вважаю справедливим, щоб услід за мною за зібрані гроші відзвітували всі автомайданівці, які цим займалися», – написав Булатов.

На своїй сторінці він також заявив, що йому «дуже боляче спостерігати за усім», що відбувається зараз у громадському русі.

«Чесні, хоробрі люди, які, не замислюючись сідали в машини і їхали назустріч реальній небезпеці, зараз займаються підкилимовими інтригами... Тому я йду з Автомайдану», – пише Булатов.

Він також заявив, що йде, аби «зосередитися на тому, щоб побудувати відкрите і чесне міністерство».

Булатов став міністром молоді і спорту 27 лютого 2014 року.
XS
SM
MD
LG