Доступність посилання

ТОП новини
23 Липень 2018, Київ 11:26
Держсекретар США Джон Керрі попередив голову МЗС Росії Сергія Лаврова, що на Російську Федерацію очікують нові наслідки, якщо вона не здійснить кроки з деескалації ситуації на сході України, повідомив Держдепартамент США.

Міністри зовнішньополітичних відомств двох країн обговорили кризу навколо України в телефонній розмові, що відбулася за ініціативи американської сторони, передає «Бі-Бі-Сі».

Керрі висловив глибоке занепокоєння тим, що нинішні напади бойовиків на адміністративні будівлі в кількох містах на сході України направлялися зовнішньою силою. Бойовики були озброєні російською зброєю й одягнені в таку ж уніформу, яка була на російських військових, які окупували Крим, наголошує Держдепартамент.
Озброєні особи, причетні до захоплення будівлі СБУ у Слов’янську
Озброєні особи, причетні до захоплення будівлі СБУ у Слов’янську

Лавров, у свою чергу, попередив Керрі, що запланована на 17 квітня чотиристороння зустріч щодо врегулювання української кризи буде зірвана, якщо стосовно жителів південного сходу України буде застосовано силу, зазначає МЗС Росії в своєму звіті про телефонну розмову двох міністрів.

17 квітня в Женеві мають відбутися переговори представників Росії, США, України та Євросоюзу, хоча остаточний формат цієї зустрічі досі не затверджений.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG