Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: На сході України діють не сепаратисти, а агенти ФСБ Росії


На сході України немає сепаратистських рухів – там діють загони спецслужб Росії, які намагаються дестабілізувати ситуацію в країні, заявила кандидат у президенти України від партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час сьогоднішнього вшанування пам’яті героїв Холодного Яру в селі Мельники Черкаської області.

«Не існує так званих сепаратистських рухів, але є загони ФСБ, що симулюють сепаратизм і які зі зброєю і з посвідченнями спецслужб Росії сьогодні створюють для всього світу картинку, що нібито Україна розколюється», – цитує політика прес-служба «Батьківщини».

«Ця агресія відбувається саме зараз неспроста, тому що через кілька днів у Женеві розпочинається великий переговорних процес (у рамках ЄС – США – Україна – Росія), який від слабкості, того, що відбувається під впливом фінансових санкцій, Росія сама попросила у світу», – сказала лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко висловила думку, що Росія влаштувала безлади на сході України, «щоб задекларувати якусь агресивну, нібито сепаратистську позицію, а на основі цього вони висувають зараз Україні ультиматуми перед ЄС і США».

За словами Тимошенко, перше, чого вимагає Росія, організовуючи штучні агресії на сході, «щоб ми ухвалили Конституцію в редакції Кремля і щоб ця Конституція заснувала в Україні ще приблизно 10 територій як АР Крим».

Другим ультиматумом, зазначила вона, є заяви щодо того, що Росія вестиме переговори з Україною лише за умови, коли «Крим визнають невід’ємною територією Росії».

«Агресія проти України, насправді є агресією проти світового порядку і бажанням Путіна переформатувати цей світовий порядок», – зазначає Тимошенко.

Третій ультиматум, за її словами, – «щоб ми ніколи не мали нічого спільного з ЄС, НАТО, з європейськими системами оборони».

Ще один ультиматум Кремля, зауважила лідер «Батьківщини», – це створення уряду за списком російської влади.

«Ніякі ультиматуми не приймуть ні світ, ні Україна. Сьогодні кожен, хто відчуває себе українцем, готовий стати на захист країни. І жодного дня не буде сумнівів у тому, щоб дати відсіч окупантам і агресорам Кремля, якщо вони ступлять через кордон континентальної України», – наголосила Юоія Тимошенко.

Вона також зазначила, що українська армія сьогодні мобілізувалася і має мужність, патріотизм і готовність захищати Україну.

Кандидат на президента наголосила, що якщо Кремль не припинить військову агресію, то Україна звернеться до світу, щоб демократичні країни почали третю хвилю фінансово-економічних санкцій.
XS
SM
MD
LG