Доступність посилання

25 Червень 2017, Київ 10:23
Новини | Політика

Турчинов оголосив черговий ультиматум


Голова Верховної Ради виконувач обов’язків президента України Олександр Турчинов оголосив новий ультиматум особам, які в східних областях України захопили адміністративні приміщення. Він закликав до ранку понеділка звільнити приміщення влади та силових відомств.

«Для тих, хто не стріляв у наших силовиків, хто складе зброю і покине захоплені адміністративні приміщення до ранку понеділка, я, в підписаному указі, дав гарантії незастосування проти них відповідного покарання за вчинені дії», – сказав виконувач обов’язків президента і додав, що в антитерористичній операції візьмуть участь не лише правоохоронці, а й Збройні сили України.

«Кожен, хто веде озброєну боротьбу проти країни, буде покараний», – наголосив Турчинов у зверненні, яке показав телеканал «Рада».

«Не підтримуйте тих, хто хоче зруйнувати країну», – сказав голова Верховної Ради, звертаючись до жителів Сходу України.

«Зараз головне – не підігравати ворогу, завдання якого зірвати вибори і створити ситуацію некерованості», – наголосив Турчинов.

6-7 квітня сепаратисти захопили і досі утримують приміщення обласного управління СБУ в Луганську і облдержадміністрації в Донецьку. Протягом вихідних відбулися захоплення адміністративних будівель у кількох містах Донеччини.

Найскладніша ситуація зберігається в Слов’янську. В цьому місті міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив про початок антитерористичної операції, але про її результати ще не доповідав.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG