Доступність посилання

ТОП новини

Яценюк: Росія почала експортувати в Україну тероризм


.
.
Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявляє, що Росія почала експортувати в Україну тероризм.

«Я так розумію, що у Російської Федерації з’явився новий товар на експорт, крім експорту нафти і газу. Росія стала експортувати тероризм в Україну. І виявляється, що лише одна країна в світі – це Росія – не бачить, що російські диверсійні групи здійснюють диверсійні атаки на території України», – заявив прем’єр на засіданні Кабміну.

Він також звернувся увагу на те, що російське керівництво упродовж останніх декількох тижнів мовчить з приводу того, що «їхні розвідувальні диверсійні сили разом з місцевими терористами з автоматами стріляють і вбивають українських військовослужбовців і мирних громадян».

«Де позиція російської влади, яка б засудила тероризм? В Росії протягом останніх двох днів розпочались дві антитерористичні операції... Тобто, Росія з терористами бореться, а коли Україна почала захищати своїх громадян, то це виявляється не боротьба з тероризмом, а це, на думку Росії, виявляється придушення протестів», – наголосив глава уряду.

Минулого місяця Росія анексувала український Крим. На початку квітня в Луганську, Харкові і Донецьку агресивні молодики з проросійськими гаслами із гаслами федералізації захопили адмінбудівлі в цих містах. На даний час ситуація на сході й півдні України залишається складною.
XS
SM
MD
LG