Доступність посилання

ТОП новини

Турчинов вимагає звільнити керівників МВС на Донбасі


В.о. президента Олександр Турчинов заявляє про бездіяльність та зраду міліції на Донбасі. Про це йдеться у його зверненні до співвітчизників. Олександр Турчинов вимагає також звільнення керівників МВС у Донецькій та Луганській областях.

«Події на сході нашої країни засвідчили бездіяльність, безпорадність, а іноді й злочинну зраду працівників правоохоронних структур в Донецькій та Луганській областях. Це одна з головних причин низької ефективності та малорезультативності дій українських силових структур по боротьбі із тероризмом. У Донецьку та Луганську вже призначені нові керівники СБУ. Проведена повна заміна керівництва спецпідрозділу «Альфа». Я також вимагаю від міністра внутрішніх справ звільнити керівників обласних управлінь внутрішніх справ Луганської та Донецької областей», – зазначає Турчинов.

У вівторок люди у масках, камуфляжі, з битами і арматурою у руках захопили будівлю Луганської обласної держадміністрації. Над ОДА вивісили російський прапор.

Після захоплення будівлі Луганської ОДА натовп людей з російськими прапорами рушив до обласної прокуратури. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, будівлю зайняли одразу, опору їм ніхто не чинив.

За фактом захоплення Луганської облдержадміністрації розпочато розслідування.

Дивитись коментарі (26)

XS
SM
MD
LG