Доступність посилання

ТОП новини

Проти силовиків почали провадження за відмову відкривати вогонь під час АТО – Пашинський


Озброєні бойовики із російськими «георгіївськими стрічками» у Слов’янську, 18 квітня 2014 року
Проти командирів силових підрозділів відкрито кримінальні провадження за відмову відкривати вогонь під час антитерористичної операції, керівників спецпідрозділу СБУ «Альфа» відсторонено. Про це повідомив виконувач голови адміністрації президента Сергій Пашинський.

Він зазначив, що на сьогодні Генпрокуратурою порушено три кримінальні провадження щодо командирів підрозділів, які в умовах АТО відмовились виконувати накази. Також, за словами Пашинського, керівництво спецпідрозділу СБУ «Альфа» повністю відсторонено за невиконання бойового наказу, і щодо них проводиться службове розслідування. Крім того, проводиться службове розслідування стосовно керівництва Головного управління МВС у Луганській області.

Також Пашинський висловив жаль, що не можна замінити всі 4 тисячі співробітників органів внутрішніх справ, які працюють у Луганській та Донецькій областях, більшість яких корумповані та непрофесійні.

Проросійські сепаратисти протягом останніх тижнів захопили адміністративні будівлі і відділи міліції у кількох містах на Донеччині та Луганщині. Частина лідерів сепаратистів закликають до проведення референдумів щодо відокремлення від України і приєднання до Росії. 15 квітня українська влада розпочала антитерористичну операцію.

Дивитись коментарі (39)

XS
SM
MD
LG