Доступність посилання

ТОП новини

Київ засуджує переслідування «чесних людей Росії», які підтримують Україну


У Москві поліція затримала активістів, які розгорнули український прапор і співали гімн України, 1 травня 2014 року
Міністерство закордонних справ рішуче засудило сьогодні «затримання і брутальне переслідування російською поліцією громадян своєї держави лиш за те, що вони підтримали Україну та публічно виступили за мир».

«Це – чергове свідчення порушень основоположних прав і свобод людини в Російській Федерації, а також прогресування в лавах російської влади разючої антиукраїнської істерії», – наголошено в заяві.

МЗС також висловило вдячність «тисячам чесних людей Росії, які засуджують агресивну мілітаристську політику російського керівництва». При цьому в Києві послалися на акції, що відбулися цього дня в Москві, Санкт-Петербурзі та інших містах Росії «на підтримку України та проти збройної агресії, яку чинить Кремль стосовно української держави».

Сьогодні в Росії, крім масових офіційних першотравневих демонстрацій, де висловлювали підтримку анексії Криму і дій проросійських сепаратистів на Сході України, відбулися й кілька акцій на підтримку України; деякі з них були розігнані.

Зокрема, у столиці Москві невелика група з восьми чи дев’яти людей пройшла центром міста з великим українським прапором і з гімном України. Російська поліція розігнала цю акцію, чотирьох її учасників на якийсь час затримали.

Відео: Грани.Ру

Акція на підтримку України відбулася, зокрема, і у другому найбільшому місті Росії Санкт-Петербурзі.
На марші у Санкт-Петербурзі заспівали національний гімн України
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Дивитись коментарі (24)

XS
SM
MD
LG