Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 07:16

Київ засуджує переслідування «чесних людей Росії», які підтримують Україну


У Москві поліція затримала активістів, які розгорнули український прапор і співали гімн України, 1 травня 2014 року
Міністерство закордонних справ рішуче засудило сьогодні «затримання і брутальне переслідування російською поліцією громадян своєї держави лиш за те, що вони підтримали Україну та публічно виступили за мир».

«Це – чергове свідчення порушень основоположних прав і свобод людини в Російській Федерації, а також прогресування в лавах російської влади разючої антиукраїнської істерії», – наголошено в заяві.

МЗС також висловило вдячність «тисячам чесних людей Росії, які засуджують агресивну мілітаристську політику російського керівництва». При цьому в Києві послалися на акції, що відбулися цього дня в Москві, Санкт-Петербурзі та інших містах Росії «на підтримку України та проти збройної агресії, яку чинить Кремль стосовно української держави».

Сьогодні в Росії, крім масових офіційних першотравневих демонстрацій, де висловлювали підтримку анексії Криму і дій проросійських сепаратистів на Сході України, відбулися й кілька акцій на підтримку України; деякі з них були розігнані.

Зокрема, у столиці Москві невелика група з восьми чи дев’яти людей пройшла центром міста з великим українським прапором і з гімном України. Російська поліція розігнала цю акцію, чотирьох її учасників на якийсь час затримали.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Відео: Грани.Ру

Акція на підтримку України відбулася, зокрема, і у другому найбільшому місті Росії Санкт-Петербурзі.
На марші у Санкт-Петербурзі заспівали національний гімн України
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG