Доступність посилання

ТОП новини

Росія втратила вплив на людей зі зброєю у південно-східних регіонах України – речник Путіна


Дмитро Пєсков, прес-секретар президента Росії Володимира Путіна
Дмитро Пєсков, прес-секретар президента Росії Володимира Путіна
Після трагічних подій в Одесі Росії чи будь-якій іншій країні фактично буде неможливо вмовити людей на південному сході України до роззброєння через існування прямої загрози їхньому життю. Про це заявив прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

«Відтепер Росія фактично втратила свій вплив на цих людей, тому що їх неможливо буде вмовити роззброїтися на тлі прямої загрози життя», – сказав Песков.

«В Одесі спалили заживо беззбройних людей», – зазначив Песков, і додав, що влада у Києві несе відповідальність за те, що сталося.

«Ті, хто кваліфікує київську хунту як законну, також є співучасниками злочинів, що відбулися в Одесі», – сказав Пєсков.

За словами речника російського президента, Володимир Путін висловлює співчуття сім'ям загиблих в Одесі і в цілодобовому режимі отримує інформацію від розвідки про те, що відбувається для напрацювання подальших дій.

2 травня кілька тисяч прихильників єдності України та футбольних фанатів зібралися у центрі Одеси, аби провести марш з прапорами України. Перешкодити їм прийшли кілька сотень проросійськи налаштованих активістів і прихильників Антимайдану з битами та щитами. Зчинилася бійка. Намети і барикади проросійських активістів були розгромлені, їх самих відтіснили до Будинку профспілок, де ті забарикадувалися. Пізніше в приміщенні спалахнула пожежа.

Повідомляється про понад 40 смертей і близько 2 сотень людей, які отримали поранення.
XS
SM
MD
LG