Співробітники міліції в суботу звільнили від сепаратистів будівлю міського управління Служби безпеки України в Краматорську. Про це йдеться в повідомленні Міністерства внутрішніх справ.
«Нині будівля перебуває під контролем Національної гвардії України», – йдеться в повідомленні.
Будівлю управління СБУ в Краматорську сепаратисти захопили 21 квітня. Група озброєних людей на воротах управління вивісила прапор так званої «Донецької народної республіки».
«Нині будівля перебуває під контролем Національної гвардії України», – йдеться в повідомленні.
Будівлю управління СБУ в Краматорську сепаратисти захопили 21 квітня. Група озброєних людей на воротах управління вивісила прапор так званої «Донецької народної республіки».