Доступність посилання

ТОП новини

Уряд має завантажити підприємства сходу державними замовленнями – Яценюк


Арсеній Яценюк
Кабінет міністрів України зобов’язаний завантажити державні підприємства на східній частині країни державними замовленнями. Про це під час виїзного засідання Кабміну, яке проходить в Харкові, заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

За його словами, насамперед уряд має звернути увагу на підприємства східної України, оскільки вони орієнтовані на ринок Росії, яка й далі продовжить «закручувати гайки». Яценюк підкреслив, що підприємства східної України «повинні почути, що уряд буде замовляти».

Державні замовлення повинні отримати підприємства військово-промислового комплексу, інфраструктури, транспорту та машинобудування, наголосив Яценюк.

Прем’єр також додав, що Харківський завод імені Малишева, який виробляє бронетехніку, повинен найближчим часом отримати державні замовлення. Яценюк дав доручення провести зустрічі з керівництвом підприємства та визначитися, що держава може замовити на заводі Малишева. Прем’єр-міністр наголосив, що відповідальні особи протягом 10 днів зобов’язані доповісти про результат цих зустрічей.

Прем’єр також дав доручення придбати 20 пасажирських поїздів, виготовлених на Крюківському заводі.

Дивитись коментарі (4)

XS
SM
MD
LG