Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 08:48

СБУ: затримано двох російських диверсантів з інструкціями від ФСБ


Служба безпеки України отримала чергові докази безпосередньої участі спецслужб Росії в подіях, які відбуваються на сході України, повідомляє пре-центр СБУ.

«8 травня цього року при спробі незаконного перетину державного кордону України поза пунктом пропуску в Луганській області співробітниками СБУ та Державної прикордонної служби затримано двох громадян РФ, які за завданням російських спецслужб мали взяти участь у заходах екстремістського характеру», – йдеться в повідомленні.

За свідченням одного із затриманих, громадянина Росії Сергія Запланова, безпосередньо перед від’їздом до України він отримав інструктаж і завдання від співробітника ФСБ Росії, який надав сприяння у перетині державного кордону, повідомили в СБУ.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


«Завданням Запланова була участь у акціях «Народного ополчення Донбасу» та збір розвідувальної інформації щодо соціально-політичної ситуації в регіоні та організацій, які діють на території Донеччини і Луганщини, з метою створення «керованої ідеологічної російської позиції» у східних областях України», – заявили в СБУ.

За повідомленням, як розповіли затримані громадяни Росії, вони входять до політичної партії Едуарда Лімонова «Другая Россия», членів якої російська сторона активно використовує для засилання на територію України в якості, так званих, «ополченців».

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG