Доступність посилання

ТОП новини

Під посольством України в Парижі мітингували за мир


Під посольством України в Парижі відбулася акція на підтримку миру, організована Європейською партією зелених.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, депутати Європейського парламенту і члени Партії зелених Єва Жолі, Яннік Жадо і Каріма Делі висловили свою незгоду з політикою президента Росії Володимира Путіна в Україні й енергетичною залежністю європейських країн від Росії.

Вони наголосили на тому, що 30% газу, споживаного Європою, походить саме з Росії.

Зокрема, Каріма Делі назвала теперішню європейську дипломатію «газовою», залежною від Кремля. Вона наголосила на необхідності винаходу нових енергоносіїв, що дозволять, на її думку, перейти до дипломатії миру.

Депутат наголосила на важливості акції, адже символічним є проведення європейських виборів і позачергових президентських виборів в Україні в один день.

За словами Делі, європейська дипломатія повинна активніше сприяти розв’язанню кризи в Україні, адже цей конфлікт став справжньою загрозою для політичної рівноваги на континенті і війна вже «стукає в двері» Європи.

Напередодні вшанувань 70-ї річниці відкриття Другого фронту в Нормандії 6 червня 1944 року депутат Єва Жолі закликала до мирного врегулювання української проблеми, яке буде неможливим без активного втручання світової спільноти.

Російський діяч Олексій Прокопьєв, президент асоціації «Свобода Росії», заснованої в Парижі 15 травня 2012 року, також долучився до акції. Він підтримав українців і депутатів Партії зелених. За його словами, Україна повинна стати частиною Європи не тільки географічно, але й ментально.
XS
SM
MD
LG