Доступність посилання

ТОП новини

Мер Маріуполя не тікав і у виконує свої обов`язки - міськрада


Маріуполь, 9 травня
Маріупольський міський голова Юрій Хотлубей перебуває в Маріуполі і в повному обсязі виконує свої обов`язки з життєзабезпечення міста. Про це повідомили у прес-службі Маріупольської міської ради, спростувавши інформацію деяких телеканалів про те, що Хотлубей залишив місто і не виконує своїх обов`язків.

«Юрій Хотлубей не залишав місто і постійно перебуває у Маріуполі. Він особисто, а також перший заступник міського голови Геннадій Митрофанов і заступник міського голови Володимир Клименко, координують роботи з відновлення електропостачання в центральній частині міста, відновлення руху громадського транспорту, спільно з міським і Жовтневим районним відділами міліції координує дії з недопущення грабежів і мародерства у місті», − заявили у прес-службі.

Крім того, прес-служба міської ради повідомила про те, що чутки про диверсію, через яку у Маріуполі припинено подачу питної води, не відповідають дійсності. У зв`язку з поширенням подібних чуток у місті удвічі збільшився попит на питну воду і тимчасово впав її тиск. Але в даний час проблем з водопостачанням у місті немає, сказали у міськраді.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляв, що 9 травня під час АТО в Маріуполі вбито близько 20 терористів, чотирьох узяли в полон. Втрати серед співробітників МВС – одну людину убито, п’ятеро – поранено. За даними Міністерства оборони України, в ході збройних сутичок 9 травня в Маріуполі поранено вісьмох військовослужбовців.
XS
SM
MD
LG