Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 20:59

Під Слов’янськом затримали сепаратистів зі 100 тисячами уже заповнених бюлетенів


У суботу, 10 травня, під час проведення антитерористичної операції в околицях Слов’янська була затримана група озброєних осіб. Вони везли ящики з уже заповненими бюлетенями для голосування на так званому «референдумі» сепаратистів 11 травня. Про це повідомляють «Оброзреватель» і ЛігаБізнесІнформ.

Загальна кількість бюлетенів перевищує 100 тисяч екземплярів. На всіх бюлетенях була проставлена позначка в графі «ДА» на підтримку незалежності так званої «Донецької народної республіки». У затриманих також вилучили автомати, пістолети та патрони.

10 травня голова «центральної виборчої комісії» так званої самопроголошеної «Донецької народної республіки» Роман Лягін заявив, що «референдум» у Донецькій області, запланований на 11 травня, у двох округах почався достроково у зв'язку із загостренням ситуації, зокрема в Маріуполі. Про це повідомила РБК-Україна.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG