Доступність посилання

ТОП новини

Під час АТО на Донеччині вилучили 10 тисяч заповнених «бюлетенів»


У перебігу антитерористичної операції біля Маріуполя Донецької області вилучили в неділю близько 10 тисяч бланків «бюлетенів» незаконного «референдуму», що його проводять сепаратисти в Донецькій і Луганській областях, повідомив прес-центр Служби безпеки України. За повідомленням, у всіх «бюлетенях» була заздалегідь поставлена відмітка «Так» на підтримку «незалежності» територій, підконтрольних збройному угрупованню «Донецька народна республіка»

Бланки вилучили працівники СБУ й військовики Збройних сил на блок-пості з авта двох мешканців Донеччини, їх затримали, повідомляє СБУ.

Раніше в неділю вже повідомляли про вилучення наперед заповнених бланків «бюлетенів референдуму» на Донеччині в перебігу антитерористичної організації.

Цього дня в деяких частинах Донецької й Луганської областей, які нині контролюють збройні проросійські сепаратисти з угруповань «Донецька народна республіка» й «Луганська народна республіка», намагаються провести незаконні «референдуми» щодо «незалежності» цих територій. Україна й держави світу вже заявляли, що ці заходи незаконні й нелегітимні, і їхнє проведення не має ніяких наслідків.

Дивитись коментарі (7)

XS
SM
MD
LG