Доступність посилання

ТОП новини

Канада продовжує карати Росію санкціями через Україну, список поповнили 12 осіб


Стівен Гарпер, прем'єр-міністр Канади
Проти шести громадян Росії і шести українських прихильників федералізації влада Канади запровадила додаткові санкції. Про це повідомляє «РИА Новости».

«Канада оголошує санкції проти ще шести росіян і шести українців», – йдеться в заяві прем'єр-міністра Канади Стівена Харпера.

«У список санкцій з російської сторони увійшли: начальник російського генштабу Валерій Герасимов, командувач збройних сил самопроголошеної Донецької народної республіки Ігор Гіркін (Стрєлков), в.о. губернатора Севастополя Сергій Меняйло, віце-спікери Держдуми Сергій Неверов і Людмила Швецова, російський міністр у справах Криму Олег Савельєв. З української сторони до списку санкцій потрапили: губернатор ради федерації від Криму і Севастополя Ольга Коватіді, представник ополченців Луганська Герман Прокоп'єв, народний губернатор Луганщини Валерій Болотов, глава Донецької народної республіки Андрій Пургін та один з її лідерів Денис Пушилін, а також заступник керівника народного ополчення Донбасу Сергій Циплаков», – йдеться у повідомленні.

4 травня Канада востаннє розширила список санкцій, до якого увійшло 19 росіян і 18 російських компаній.

У понеділок Європейський союз офіційно оприлюднив перелік нових фізичних і юридичних осіб, щодо яких запроваджуються санкції через їхню причетність до дестабілізації ситуації в Україні.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG