Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 06:00

Ахметов: «Донецьку народну республіку» ніхто не визнає, а її приєднання Росії не потрібне


Рінат Ахметов
Самопроголошену «Донецьку народну республіку» ніхто в світі не визнає, заявив український бізнесмен, власник компанії СКМ Рінат Ахметов.

Він нагадав, що структура економіки регіону – це вугільна промисловість, металургія, енергетика, машинобудування, хімічна промисловість та сільське господарство і всі суміжні підприємства, пов’язані з цими галузями.

Cценарій приєднання самопроголошеної «республіки» не потрібен ані Росії, ані Донбасу. «І від цього не виграє ні Росія, ні Донбас. Ми потрапимо під величезні санкції, і так само ми не зможемо ні продавати, ні виробляти свою продукцію. Це означає економічний спад, безробіття і бідність», – сказав бізнесмен.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошукАхметов знову виступив за єдину Україну і назвав децентралізацію влади шляхом внесення змін до Конституції найбільш правильним шляхом вирішення ситуації в Донбасі.

Говорячи про можливий ще один сценарій: залишити все, як є, коли вся влада в Києві, а регіони розвиваються за залишковим принципом, Ахметов сказав: «Цей шлях вичерпав себе, він не має права на майбутнє».

Бізнесмен заявив, що сьогодні в Донбасі оселився страх: і люди закривають магазини, закривають офіси, виїжджають з міста, на вулицях стріляють і вбивають людей.

«Ми живемо в біді. А я хочу, щоб Донбас і кожен житель нашого регіону були щасливими. А що таке щастя? Щастя – це тоді, коли мир над головою», – сказав він, висловивши переконання, що щасливим Донбас може бути лише в єдиній Україні.

Тим часом, у Києві сьогодні почався загальноукраїнський стіл національної єдності з вирішення кризи в країні.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG