Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 07:50

ГПУ: Донецька і Луганська «народні республіки» – це терористичні організації


Генеральна прокуратура кваліфікує самопроголошені «народні республіки» на Донеччині і Луганщині, як терористичні організації. Про це заявив заступник генпрокурора Микола Голомша.

«Ми констатуємо, і підтверджуємо слова міністра юстиції про те, що дві так звані «народні республіки» у Донецькій та Луганській областях – це дві терористичні організації, які мають чітку ієрархію, канали фінансування та постачання зброї. Мета створення цих організацій у цілеспрямованому застосуванні насильства, захопленні заручників, вчиненні диверсій, вбивств та залякуванні громадян. Так звані народні губернатори заявляли, що вони діють в інтересах захисту населення цих областей. Проте їхні дії свідчать про зовсім інше. Ми маємо факти переслідування мирних мешканців Сходу України», – наголошує Голомша.

ГПУ спільно з СБУ розпочали кримінальне провадження за статтею 258-3 Кримінального кодексу (створення терористичної організації) за фактами злочинної спрямованості дій представників так званих Донецької та Луганської «народних республік», повідомив Микола Голомша.

За словами Голомші, за час протистояння у Донецькій області загинуло 49 людей, а у Одеській – 48.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG