Доступність посилання

ТОП новини

Випадки порушень на виборах у Рівному поодинокі – КВУ


За перші шість годин голосування на дострокових виборах президента України встигли проголосувати 46% жителів Рівного. Порушення є поодинокими і не впливають на загальний результат голосування, відзначають у рівненській організації Комітету виборців України.

Не змогли проголосувати в Рівному близько десяти кримських татар, які нещодавно прибули на проживання та навчання і вчасно не написали заяви про внесення їх у списки.

В одній із виборчих комісій через це виникла суперечка між біженцями і членами комісії. В комісії посилалися на законодавство, яке передбачає, що кримчани мали подати заяву про зміну місця голосування до 19 травня.

У громадському прес-центрі рівненської організації Комітету виборців України зауважили, що спрямувати біженців до Держреєстру або ж повідомити окружній комісії дані про кримчан мали службовці соціального захисту, які ставили їх на облік.

У Рівному зафіксований також факт, коли жінка, яка прожила півстоліття в одному будинку, вперше не знайшла себе у списках. Ще один виборець, якого «загубили» в списках, дізнався про себе, що, за даними МЗС, він перебуває за кордоном. Цікаво, що цей виборець жодного разу не залишав територію України.
XS
SM
MD
LG