Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 05:57

Бойовики «ДНР» заявили, що передали свої вимоги представникам Ахметова


Так званий прем'єр-міністр угруповання «Донецька народна республіка» Олександр Бородай заявив про початок переговорів із українським бізнесменом Рінатом Ахметовим.

«Ми передали вимоги «Донецької народної республіки» представникам Ріната Ахметова. Процес переговорів розпочався, і ми сподіваємося, що завтра буде позитивний результат», – заявив Бородай. Також він додав, що з сьогоднішнього дня резиденція Ахметова в Донецьку перебуватиме під охороною сил військового комісаріату Донецька і особисто Олександра Захарченка.

Раніше представники угруповання «ДНР», яке Україна визнала терористичною організацією, заявили, що хочуть домогтися від Ахметова сплати податків до бюджету «республіки». У неділю в Донецьку маніфестанти пройшли Макіївським шосе в бік резиденції бізнесмена Ріната Ахметова.

Люди скандували: «Донецька республіка», «Росія». Багато з них несли в руках прапори «народного ополчення Донбасу», російські триколори, прапори з написом «Русь».

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Цього тижня Рінат Ахметов змінив нейтральну риторику щодо «Донецької народної республіки» на різко негативну.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG