Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську на третину дорожчає проїзд у маршрутних таксі


З 1 червня у Дніпропетровську подорожчає проїзд у маршрутних таксі. Про це повідомили сьогодні в департаменті транспорту та зв'язку Дніпропетровської міської ради.

За даними з міськради, вартість проїзду в маршрутках зросте з 3 до 4 гривень. Вартість проїзду в автобусах соціального значення залишиться незмінною – в межах 2 – 2,5 гривні.

«У зв’язку із зовнішньоекономічною ситуацією, підвищенням цін на паливо та автозапчастини перевізники ініціювали підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті», – заявила директор департаменту транспорту та зв’язку Дніпропетровської міської ради Ірина Прилипа.

За її словами, граничний тариф встановленbq у розмірі 4 гривні: згідно з рішенням міськради, перевізники не мають права виставляти вищу ціну.

Окрім того, влада має намір запровадити так звані нічні тарифи з 23:00 до 06:00, які складатимуть 5 – 6 гривень.

«Впроваджуватимемо їх поступово, по мірі підписання відповідних договорів із перевізниками», – повідомили в міськраді.

Раніше євромайданівці Дніпропетровська пікетували міськраду, вимагаючи від влади відмовитись від планів зростання вартості проїзду в міському автотранспорті. Вони заявили, що виступають проти цього, оскільки вважають, що транспортники здатні зберегти чинні тарифи, «зменшивши свої апетити в отриманні надприбутків».

У квітні перевізники Дніпропетровська заявили, ціна проїзду в автобусах та маршрутках через зростання вартості бензину зросте приблизно на третину – до 4 гривень.
XS
SM
MD
LG