Доступність посилання

ТОП новини

Кордон із Росією посилять, але не закриють – голова прикордонної служби


До кінця тижня східний кордон України посилять військовими, заявив голова Державної прикордонної служби Микола Литвин. Про закриття кордону з Росією наразі не йдеться, додав він.

«Йде прикриття державного кордону. Прикриття може бути тільки збройними силами. Прикордонники тоді виконують режимні пропускні функції, ну, як завжди це було. І зараз приймається рішення, і я думаю, у найближчі дні ми його побачимо, про суттєве посилення цієї ділянки кордону», – зазначив Литвин.

Також він розповів про посилення постів на перешийку, що з’єднує Крим з материком. Окрім того, за словами Литвина, наразі розробляється концепція створення силового блоку прикордонної служби – спецпідрозділу чисельністю 2,5-3 тисячі осіб, які мали б у розпорядженні бронетехніку і могли протистояти загрозам, із якими прикордонникам довелося зіткнутися цієї весни.

За даними голови Держаної прикордонної служби, за останні три місяці серед її представників – близько десятка поранених, є контужені, вчора до Києва транспортували трьох осіб у тяжкому стані.
XS
SM
MD
LG