Доступність посилання

27 Червень 2017, Київ 05:09
Новини | Політика

Батальйон «Донбас» працюватиме у складі Нацгвардії – Аваков


Голова МВС Арсен Аваков запропонував командирові батальйону «Донбас» Семену Семенченку на базі першої роти батальйону створити батальйон спеціального призначення Національної гвардії України з чіткою координацією із силами антитерористичної організації. Про це повідомив радник міністра Антон Геращенко.

«Добровольці батальйону «Донбас» пройдуть навчання на базі Національної гвардії в селі Нові Петрівці, будуть озброєні, екіпіровані і забезпечені транспортом для виконання завдань протидиверсійного і антитерористичного характеру на території Донецької і Луганської областей. У тому числі, для забезпечення охорони державного кордону від прориву організованих груп терористів з Росії», – йдеться в повідомленні на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Не менше 75 % складу батальйону складуть жителі Донбасу, йдеться в повідомленні.

«Створення спеціального батальйону «Донбас» на базі Національної гвардії України є прикладом ефективної співпраці між патріотично налаштованими громадянами та органами державної влади», – наголосив Геращенко.

Зі свого боку, Семен Семенченко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що рішення про формування батальйону спеціального призначення Національної гвардії України на базі батальйону «Донбас» підтримане загальними зборами добровольців.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG