Доступність посилання

ТОП новини

ЦВК опрацювала 100% електронних протоколів: у Порошенка 54,7% голосів


Петро Порошенко
За результатами обробки 100% електронних протоколів дільничних виборчих комісій Петро Порошенко переміг на позачергових виборах президента України з 54,7% голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.

Такі дані оприлюднені на табло в прес-центрі ЦВК.

При цьому за лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко на виборах проголосували 12,81% виборців.

Лідеру Радикальної партії Олегові Ляшку віддали свій голос 8,32% українців, лідерові партії «Громадянська позиція» Анатолію Гриценку – 5,48%, Сергію Тігіпку – 5,23.

За екс-голову Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна, який балотувався від Партії регіонів, проголосували 3,03%, за президента Всеукраїнського єврейського конгресу Вадима Рабиновича – 2,25%, за активістку Майдану, лікаря Ольгу Богомолець – 1,91% виборців.

Лідера Комуністичної партії України, народного депутата Петра Симоненка, який заявив про зняття своєї кандидатури на виборах, підтримали 1,51% виборців, лідера «Свободи» Олега Тягнибока – 1,16%, лідера партії «Правий сектор» Дмитра Яроша – 0,7%.

ЦВК має встановити офіційні результати виборів на підставі оригіналів протоколів окружних виборчих комісій з мокрими печатками не пізніше 4 червня.
XS
SM
MD
LG