Доступність посилання

ТОП новини

Росія порушила проти України справу за заборонені методи ведення війни


Підпис президента Росії Володимира Путіна (ілюстрація)
Підпис президента Росії Володимира Путіна (ілюстрація)
Слідчий комітет Російської Федерації порушив справу проти Збройних сил України за участь в антитерористичній операції в східних областях країни, під час якого застосовуються заборонені засоби ведення війни. Про це повідомили у Слідчому комітеті Росії, передає «ИТАР-ТАСС».

«Головним слідчим управлінням Слідчого комітету Російської Федерації порушено кримінальну справу стосовно поки невстановлених військовослужбовців Збройних сил України, а також осіб з числа «Національної гвардії України» і «Правого сектору» за фактом обстрілу міст Слов'янськ, Краматорськ, Донецьк, Маріуполь та інших населених пунктів, проголошених Донецької та Луганської народних республік за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 356 КК РФ (застосування заборонених засобів і методів ведення війни)», – йдеться в повідомленні.

«Винні в загибелі мирних громадян і дітей за всіма канонами міжнародного права повинні нести за це відповідальність. І якщо сьогодні у світі немає жодної держави, яка здатна визнати очевидне, що дії влади України – злочинні, то Слідчий комітет Росії, порушуючи кримінальну справу, бере на себе таку відповідальність», – йдеться в повідомленні.

Раніше сьогодні МЗС Росії заявило, що й надалі наполягає на тому, щоб Україна надала можливість Росії передати «гуманітарну допомогу» для східних регіонів України, де жителі потерпають від «каральної операції» офіційного Києва.
XS
SM
MD
LG