Доступність посилання

ТОП новини
11 липня 2020, Київ 00:12

Росія порушила проти України справу за заборонені методи ведення війни


Підпис президента Росії Володимира Путіна (ілюстрація)
Слідчий комітет Російської Федерації порушив справу проти Збройних сил України за участь в антитерористичній операції в східних областях країни, під час якого застосовуються заборонені засоби ведення війни. Про це повідомили у Слідчому комітеті Росії, передає «ИТАР-ТАСС».

«Головним слідчим управлінням Слідчого комітету Російської Федерації порушено кримінальну справу стосовно поки невстановлених військовослужбовців Збройних сил України, а також осіб з числа «Національної гвардії України» і «Правого сектору» за фактом обстрілу міст Слов'янськ, Краматорськ, Донецьк, Маріуполь та інших населених пунктів, проголошених Донецької та Луганської народних республік за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 356 КК РФ (застосування заборонених засобів і методів ведення війни)», – йдеться в повідомленні.

«Винні в загибелі мирних громадян і дітей за всіма канонами міжнародного права повинні нести за це відповідальність. І якщо сьогодні у світі немає жодної держави, яка здатна визнати очевидне, що дії влади України – злочинні, то Слідчий комітет Росії, порушуючи кримінальну справу, бере на себе таку відповідальність», – йдеться в повідомленні.

Раніше сьогодні МЗС Росії заявило, що й надалі наполягає на тому, щоб Україна надала можливість Росії передати «гуманітарну допомогу» для східних регіонів України, де жителі потерпають від «каральної операції» офіційного Києва.

Дивитись коментарі (18)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG