Доступність посилання

ТОП новини

Аваков: заяви ватажка «ЛНР» про пропозицію переговорів – маячня


(архівне фото)
(архівне фото)
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив сьогодні, що заява ватажка проросійського сепаратистського збройного угруповання «Луганська народна республіка», ніби керівництво МВС запропонувало йому переговори в Києві, не відповідають дійсності.

Як сказав він журналістам, ця заява Валерія Болотова – «маячня хворої людини».

Як написав Аваков у фейсбуці, він дійсно готовий запросити Болотова до Києва в МВС, але мову з ним будуть вести «з точки зору українських законів», коли бойовики складуть зброю, звільнять заручників і захоплені будівлі, перестануть наймати іноземних найманців і «купувати зброю для терору».

В іншому разі немає альтернативи антитерористичній операції, написав Аваков.


Раніше сьогодні Болотов, який називає себе головою «Луганської народної республіки», заявляв, ніби керівництво Міністерства внутрішніх справ звернулося до сепаратистів «із пропозицією почати переговори в Києві». При цьому він, зі свого боку, сказав, що передумовою має бути припинення бойових дій із боку українських силовиків і повне виведення їх із територій, які вважає своїми це угруповання.

Генеральна прокуратура визнала терористичними організаціями це й інше схоже проросійське сепаратистське збройне угруповання, «Донецька народна республіка», які нині контролюють деякі частини Луганської й Донецької областей.
XS
SM
MD
LG