Доступність посилання

ТОП новини

Львівська обласна рада вимагає заборонити Компартію


Депутати Львівської облради звернулися до генерального прокурора і міністра юстиції з проханням заборонити на території України Комуністичну партію.

«Відповідно до існуючих правових норм, політична партія повинна бути заборонена, якщо її дії спрямовані, у першу чергу, на посягання на права і свободи людини і тому Львівська обласна рада просить невідкладно подати на розгляд Верховного суду України як суду першої інстанції, позовну заяву про заборону на території України КПУ», – йдеться у зверненні.

На думку львівських депутатів, комуністи, як і представники Партії регіонів, «стали основним рупором Кремля». «Їхня багатолітня робота, спрямована на розкол України та знищення держави, сьогодні увінчалась блюзнірською підтримкою терористів на сході нашої країни. Уже зараз встановлено й оприлюднено факти фінансової підтримки проросійських рухів та угруповань функціонерами від КПУ. І зовсім невипадково саме комуністи надавали і продовжують надавати практичну й матеріально-технічну допомогу проросійським бойовикам», – йдеться у зверненні Львівської облради.

13 травня на засіданні Верховної Ради виконувач обов’язки президента Олександр Турчинов ініціював процедуру заборони Компартії, а також наполягав на невідкладному розгляді та вирішенні цього питання. Керівництво КПУ назвало цю ініціативу політичною розправою.

Дивитись коментарі (16)

XS
SM
MD
LG