Доступність посилання

ТОП новини
23 Вересень 2018, Київ 05:57

СБУ: затримали постачальника зброї для диверсійних груп на сході


Служба безпеки України заявляє про затримання безпосереднього організатора і координатора постачання з Росії зброї і боєприпасів для диверсійних і терористичних груп, що діють на території Донецької і Луганської областей.

«Встановлено, що громадянин України Г. в інтересах терористичної організації «Луганська народна республіка» 31 травня цього року у взаємодії з представниками ГРУ ГШ ЗС РФ, російськими прикордонниками і своїми спільниками з числа місцевих «сепаратистів», організував незаконний в’їзд на територію нашої держави з Росії 7 вантажівок з озброєнням і боєприпасами», – йдеться в повідомленні СБУ.

Крім постачання зброї до східних регіонів України, ця особа, за даними СБУ, в інтересах іноземної сторони здійснювала вербування громадян з числа колишніх військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів у Києві й інших регіонах з метою їх подальшої відправки до Донецької та Луганської областей для участі у збройних нападах на місцевих жителів і сили АТО.

З метою поширення сепаратистських настроїв в Україні, затриманий організував виготовлення агітаційних листівок підривної спрямованості, які планував розповсюджувати у Києві, додали в СБУ. «У вказаних друкованих матеріалах містились заклики від імені так званої «Київської республіки» вступати до лав терористичних організацій і чинити спротив чинній владі. Інші листівки, в яких йшлося про «криваві гроші» та «фашизм», планувалось розклеювати на банкоматах Києва», – йдеться в повідомленні.

Крім того, за даними СБУ, 2 червня цього року затримали трьох спільників Г., які намагалися організувати постачання з Києва амуніції для бойовиків на сході України. Проти затриманого громадянина Г. порушили справу за статтею «створення терористичної групи чи терористичної організації».

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

Recommended

XS
SM
MD
LG