Доступність посилання

27 Травень 2017, Київ 11:18
Новини | Політика

МЗС: окупанти в Криму почали переслідувати духовенство і прихожан УПЦ (КП)


Міністерство закордонних справ України висловлює занепокоєння у зв’язку з посиленням антиукраїнських дій у Криму, зокрема, у зв’язку з розгромом храму Покрови Пресвятої Богородиці Української православної церкви Київського патріархату.

«Не припиняючи утисків освітніх прав україномовних громадян України у Криму, репресій проти українських журналістів й усіх громадян, котрі незгоді з насильницькою та сфальсифікованою окупацією півострова Кремлем, російські окупанти розпочали масштабне гоніння і фізичне насильство проти духовенства й вірян Кримської єпархії Української православної церкви Київського патріархату», – йдеться в коментарі, поширеному департаментом інформаційної політики МЗС України.

Українське зовнішньополітичне відомство наголошує, що 1 червня люди у формі російських казаків розгромили храм у Перевальному, розправилися з місцевими жителями, серед яких були жінки і діти.

«Такі злочини з боку російських окупантів створюють реальну загрозу для життя і безпеки священнослужителів Кримської єпархії, членів їхніх сімей, а також прихожан. Російська влада несе повну відповідальність за порушення основоположних прав і свобод населення Криму», – наголошується в коментарі.

У селищі Перевальному вранці 1 червня люди у формі російських казаків з нагайками і бітами розгромили храм Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ (КП), а також не пустили прихожан до церкви, перегородивши їм дорогу, і пошкодили їм автомобілі. Церква розташована на території української бригади берегової охорони, яку після анексії Криму захопили російські військові підрозділи.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG