Доступність посилання

25 Червень 2017, Київ 08:35
Новини | Політика

У сумській прокуратурі – відставка, якої вимагали місцеві євромайданівці


Заступник прокурора Сумської області Дмитро Андреєв написав рапорт про відставку. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, відставка буде дійсна лише після відповідного подання прокурора області, який нині у відрядженні. Після цього рапорт повинен прийняти генеральний прокурор України.

Відставки Андреєва вимагали активісти місцевого Євромайдану. Під час акцій протесту, які тривали в Україні раніше цього року, журналісти зафіксували смс-повідомлення на екрані його телефону зі змістом: «Спецрота і «Грифон» підняті! Безладу не до…» від абонента «Гланц-3». Прізвище Гланц має начальник обласного управління по боротьбі з організованою злочинністю Володимир Гланц.

Протестувальники у Сумах також ухвалили рішення про безстроковий пікет під стінами прокуратури: вони вимагають звільнення всіх тих силовиків, яких підозрюють у причетності до розгону місцевого Євромайдану.

Як повідомила заступник прокурора Тетяна Мироненко, наразі відомство проводить службове розслідування щодо осіб, які можуть бути причетними до розгону сумського Майдану.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG