Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 17:52

Ситуація на українсько-російському кордоні вкрай складна – голова прикордонслужби


На українсько-російському кордоні в межах Луганської й Донецької областей склалася вкрай складна ситуація, заявляє голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин.

«Проникнення на територію України загонів озброєних терористів з Російської Федерації стали буденними проблемами прикордонників... Прикордонна служба вжила всіх можливих заходів для захисту кордону України», – йдеться в його заяві, розміщеній на сайті прикордонслужби.

За даними відомства, нині в пункті пропуску «Маринівка», у Шахтарському районі Донецької області, «особовий склад веде жорстокий бій із терористами, які атакують прикордонників із двох сторін: одна озброєна банда напала з боку російського пункту пропуску «Куйбишево», друга – з території України».

У зв’язку з цим Литвин закликав до негайного здійснення комплексу заходів щодо оборони державного кордону наявними силовими і правоохоронними ресурсами держави.

За даними прикордонслужби, внаслідок бою на пункті пропуску «Маринівка», троє прикордонників поранені, також є інформація про втрати в лавах нападників. про точну кількість жертв не повідомляють.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG