Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 14:45

Світові лідери переконуватимуть Путіна визнати Порошенка


Путін прибуває на зустріч із французьким колегою Олландом до Єлисейського палацу, Париж, 5 червня 2014 року
Світові лідери збираються у французькій Нормандії на урочистості з нагоди 70-річчя відкриття другого фронту в Європі.

У цих заходах візьме участь президент Росії Володимир Путін, а також президент США Барак Обама, лідери Франції, Німеччини, Великої Британії та Канади. Лідери західних країн сподіваються переконати Путіна в потребі деескалації кризи в Україні.

Президент Франції Франсуа Олланд має надію, що за лаштунками урочистостей відбудеться зустріч російського лідера з обраним президентом України Петром Порошенком, і це стане першим кроком на шляху до зниження напруженості.

5 червня в Брюсселі «Група семи» попередила Путіна, що цілі сектори російської економіки можуть бути мішенню для санкцій у разі, коли лідер Росії не покладе край «дестабілізаційним» діям на сході України.

«Ми маємо можливість побачити дії Путіна протягом наступних двох, трьох, чотирьох тижнів, і якщо його курс залишиться незмінним, то ми вже вказали на дії, до яких готові вдатися», – наголосив президент США Барак Обама.

«Група семи» також наполягає, щоб Путін визнав переможця демократичних виборів 25 травня Петра Порошенка як наступного президента України.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG