Доступність посилання

ТОП новини

Вікторія Сюмар залишає РНБО – через завершення виборів


Вікторія Сюмар у студії Радіо Свобода
Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Вікторія Сюмар іде у відставку. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook і додала, що бачила завданням своєї тимчасової роботи «втримати ситуацію у перехідний період».

«Тепер інформаційну політику має формувати команда обраного президента в його адміністрації. В такий час, коли люди щогодини чекають пояснення влади, все має бути чітко скоординовано на найвищому рівні», – відзначила Сюмар.

Досягненням ста днів своєї роботи в РНБО Вікторія Сюмар вважає те, що за умов фактичної війни «українські ЗМІ стали справді українськими».

«Останні три місяці країна жила в єдиному інформаційному просторі, де була спільна цінність – суверенна і цілісна Україна. За це щиро дякую редакторам та топ-менеджерам телеканалів, колегам-журналістам, експертам, з якими доводилося досить тісно взаємодіяти», – написала колишня заступник секретаря РНБО.

Вікторія Сюмар була призначена на цю посаду 28 лютого. До того часу вона була виконавчим директором Інституту масової інформації.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG